Як змінити прошивку БАК
1) Програмування БАК «Вега» через інтерфейс RS232 або RS485 (потрібен СОМ-порт або перетворювач USB/COM).
 посіб програмування БАК через інтерфейс RS232 або RS485 дає можливість заміни прикладної програми (application program) (тобто програми для КРОН/АГОС, ТВС, АЄРТОН/АГОР, водогрійний варіант, паровий та інших) в приладі без спеціального програматора Atmel. Достатньо підключити БАК до COM-порту персонального комп'ютера. Для цього необхідно мати в блоці спеціальну програму-завантажувач (bootloader), яка один раз на заводі записується в пам'ять БАК за допомогою програматора Atmel, а подальше програмування, перепрограмування вже відбувається через RS232 або RS485. На ПК необхідно запустити програму Vega Downloader.
Перевага програмування БАК «Вега» через інтерфейс RS232 або RS485.
- для програмування не потрібно купувати спеціальний програматор Atmel. Досить підключити БАК до COM-порту персонального комп'ютера. Якщо ПК не обладнаний COM-портом, можна використовувати звичайний перетворювач
USB/RS232. Таким чином, змінити програму БАК може за місцем будь технічний фахівець без необхідності пересилання БАК на завод-виробник.
- немає необхідності розкривати блок для підключення програматора.
- єдиний файл програми з розширенням. vega замість двох файлів. hex і. eep.

                              Завантажувач:           

  Драйвер перетворювача:

  

Для програмування БАК «ВЕГА» необхідно мати програматор AVR ISPmkII, перехідник та на комп'ютері встановити AVR Studio 4.0 або вище та два файли з новою прошивкой БАК «ВЕГА». Розширення *.hex – код (Flash). Розширення *.eep – дані (EEPROM).

Придбати AVR ISPmkII можливо звернувшись до нас. Програмне забезпечення AVR Studio додається в комплекті з програматором.

3) За допомогою саморобного програматора (необхідно мати LPT-порт)
Аналогічно як і у випадку з фірмовим програматором фірми AVR ISPmkII AVR необхідно «залізо» для програмування та ПЗ до програматору. У якості «заліза» саморобна плата програматора типу STK200/300, в якості ПЗ програма http://real.kiev.ua/avreal/download/. Автор - Олександр Редчук.
Друкована плата для перехідника програмування "STK200/300" тут.


ЭЛектронные Автоматизированные Системы | 2022