Статті

Примітка
У всіх програмах є меню тест. У цьому меню можна перевірити окремо кожен датчик, виконавчий пристрій, канал вимірювання температури або аналоговий вхід / вихід. У разі аварії - причина, дата, час, режим, значення температури, положення заслінок на момент аварії записуються в журнал аварій, виконується аварійна зупинка. 

Всі програми для газовикористовуючого обладнання мають налагоджувальний режим. Блок забезпечує автоматичний розпал, регулювання з підтримки заданої температури (тиску), контроль за аварійними параметрами. Залежно від типу пальника застосовується ступеневе регулювання чи ПІД-регулювання.

       


 

Теплогенератори серії ТВС, АГОС
Програма управління ТГ серії ТВС, АГОС. У складі теплогенератора газовий пальник серії КП, МДГГ. Всі програми аналогічні програмам для „ВЕГА-Класік”. Два датчика термоопору: Твиходу і Тматеріала. Термопара: Твходу. Температура на виході підтримується зміною потужності пальника. Температура на вході підтримується за допомогою заслінки вторинного повітря.

ТГ ТВС, АГОС-0,5 – ТВС, АГОС-20;

                     


Всі програми для ТГ серії ТВС, АГОС мають меню технологічний процес - це дозволяє автоматично змінювати температуру завдання в часі і відключати теплоагрегат по закінченню техпроцесу.

Ці програми можна розглядати як базові. При необхідності кількість датчиків, виконавчих пристроїв легко нарощується, вводяться додаткові контури регулювання.


 

Теплогенератори серії КРОН
 Програма управління ТГ серії КРОН. У складі теплогенератора газовий пальник серії КП, МДГГ. Всі програми аналогічні програмам для „ВЕГА-Класік”. Два датчика термоопору: регулятор і аварійний. Підтримка заданої температури на термодатчику регулятор.

  ТГ КРОН

                     


Всі програми для ТГ серії КРОН мають меню технологічний процес - це дозволяє автоматично змінювати температуру завдання в часі і відключати теплоагрегат по закінченню техпроцесу.

Ці програми можна розглядати як базові. При необхідності кількість датчиків, виконавчих пристроїв легко нарощується, вводяться додаткові контури регулювання.


 

Теплогенератори серії АТОН (АЕРТОН), АГОР
Програма управління ТГ серії КРОН, ТВС, АГОС. У складі теплогенератора газовий пальник серії КП, МДГГ.
Теплогенератори і програми до них розділені на групи з однаковими функціональними схемами:


  ТГ АТОН-К (АЕРТОН-К), АГОР-К (250К, 315К, 400К, 500К, 630К, 800К, 1000К, 1600К, 2000К, 2500К)

                     

  ТГ АТОН-Н (АЭРТОН-Н), АГОР (160Н, 200Н, 250Н, 315Н, 400Н, 500Н, 630Н, 800Н, 1000Н, 1600Н, 2000Н, 2500Н)

                     


 

Паровий котел ДЕ, ДКВР.
Програма керування пальником серії КП, МДГГ у складі парового котла ДЕ, ДКВР.
Основні можливості програми:
- керування пальником;
- регулювання тиску пари;
- регулювання розрідження;
- регулювання рівня;
- попереджувальна сигналізація;
- захист від короткочасних збоїв електропостачання;
- зв'язок з загальнокотельним контролером/верхнім рівнем.

                      

Цю програму можна розглядати як базову. При необхідності кількість датчиків, виконавчих пристроїв легко нарощується, вводяться додаткові контури регулювання.


 

Водогрійний котел 
Програми управління пальником у складі водогрійного котла. Всі програми аналогічні програмам для „ВЕГА-Класік”. Два датчика термоопору: регулятор і аварійний. Підтримка заданої температури на термодатчику регулятора. Блоки з даними програмами встановлюються не тільки на водогрійні котли, а й на печі, сушильні барабани.

При наявності додаткового термодатчика зовнішнього повітря доступна зміна завдання в залежності від температури зовнішнього повітря.

Є програми на такі типи пальників:

Газовий пальник з плавним регулюванням
Наприклад, пальники серії КП, МДГГ, модернізовані ГБЛ. Два окремих електроприводи: газової та повітряної заслінки. Можливе застосування приводу як з симісторним управлінням (напр., Gruner 227-3-230-05-P5), так і з аналоговим керуючим сигналом (напр., Belimo LM24-SR). Позиціонування заслінок проводиться за сигналами зворотних зв'язків приводів.

               

Ці програми можна розглядати як базові. При необхідності кількість датчиків, виконавчих пристроїв легко нарощується, вводяться додаткові контури регулювання.


 

 Список програм для БАК "Вега-Модуль 3"

Тут представлені основні типи наявного програмного забезпечення для БАК «ВЕГА-Модуль 3». Більшість програм перекликаються з подібними програмами для «ВЕГА-Класік». Для кожної програми наводиться функціональна схема обладнання, яким управляє БАУ, схема підключення до блоку, алгоритм роботи. Для деяких програм надана додаткова інформація, важлива для розуміння роботи БАУ. Наводяться приклади диспетчеризації на ПК.

Детальний опис програм знаходиться в інструкції з експлуатації.

Блок виконаний на базі мікроконтролера фірми ATMEL, який можна перепрограмувати - це дозволяє змінювати алгоритм роботи БАК під конкретну задачу. Незначні зміни програми типу «додати датчик, змінити назву, ввести додатковий контроль »і т.п. виконуються безкоштовно.


Водогрійний котел
Паровий котел серії ДЕ, ДКВР
Теплогенератори серії АТОН (АЕРТОН), АГОР
Теплогенератори серії КРОН
Теплогенератори серії ТВС, АГОС


 

ЭЛектронные Автоматизированные Системы | 2021